INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZCZECINA W LEKKIEJ ATLETYCE


W dn. 14.05.2018r.  na stadionie przy ul. Hożej przeprowadzono  imprezę lekkoatletyczną p.n. Indywidualne Mistrzostwa Szczecina w Lekkiej Atletyce dla szkół gimnazjalnych naszego miasta.      Zawody były jednocześnie eliminacjami do Finałów Wojewódzkich, które odbędą się 12 czerwca   w Białogardzie. Zasady eliminacji polegają na tym, że zwycięzca każdej konkurencji awansuje   w sposób bezpośredni. Prawo udziału w Finałach Wojewódzkich mają zwycięzcy zawodów powiatowych (miasto Szczecin startuje na prawach powiatu). Do grona finalistów dołączy po czterech uczniów w każdej konkurencji, którzy uzyskają najlepsze wyniki podczas mistrzostw powiatów.

Bardzo dobrze w Mistrzostwach naszego miasta zaprezentowali się nasi uczniowie, pięcioro z nich ma szansę udziału w finale wojewódzkim:

 

I m-ce  Pogorzelski Wojciech   –   1000m

I m-ce  Brzozowski Dominik     –   300m

III m-ce  Aleksandra Smolska   –   100m

Bańkowski Kacper         –  wzwyż (awans bezpośredni)

Składanowski Damian   –  110m p.pł. (awans bezpośredni).

 

Gratulujemy i życzymy rekordów życiowych w Białogardzie.