Igrzyska z „Ósemką”


Sekcja piłki nożnej chłopców i dziewcząt Gimnazjum nr 14 zajęła pierwsze miejsce w Igrzyskach z „Ósemką”. Turniej objęty był patronatem Kuratorium Oświaty a na otwarcie sportowej imprezy był zaproszony radny miasta Szczecin Marek Kolbowicz (czterokrotny mistrz świata i mistrz olimpijski w wioślarstwie). W finale piłkarze naszej szkoły pokonali gospodarza turnieju Gimnazjum nr 26 dopiero w rzutach karnych.  Igrzyskom towarzyszyły dodatkowe konkurencje piłkarskie, w których sekcja Gimnazjum nr 14 zajęła 2 miejsce.
Impreza zakończyła się sukcesem piłkarzy z „czternastki”, z rąk dyrektora odebraliśmy upragniony puchar za pierwsze miejsce. Podziękowania dla zawodników: Wiktorii Magdy, Aleksandra Sobierajskiego, Dominiki Nijaka, Patryka Husaka, Kacpra Plaskatego, Dawida Godziszewskiego, Przemysława Kozickiego.