25 czerwca w sali gimnastycznej głównego budynku ZSO4 odbyła się wyjątkowa uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas trzecich. Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem „Wieczór z Gwiazdami”, podkreślając sukcesy, talenty i osiągnięcia naszych uczniów.
Podczas uroczystości wręczono statuetki za szczególne osiągnięcia, oraz dyplomy. Nie zabrakło wzruszeń i słów podziękowania za wspólnie spędzone lata nauki.
Uczniowie przygotowali krótki program artystyczny, który był zwieńczeniem pierwszego etapu edukacji szkolnej.
Gratulujemy wszystkim trzecioklasistom i życzymy im wielu sukcesów, nowych przyjaźni oraz radości na dalszej drodze edukacyjnej!












































