Wieczór z Gwiazdami – pożegnanie klas trzecich


25 czerwca w sali gimnastycznej głównego budynku ZSO4 odbyła się wyjątkowa uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas trzecich. Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem „Wieczór z Gwiazdami”, podkreślając sukcesy, talenty i osiągnięcia naszych uczniów.

Podczas uroczystości wręczono statuetki za szczególne osiągnięcia, oraz dyplomy. Nie zabrakło wzruszeń i słów podziękowania za wspólnie spędzone lata nauki.

Uczniowie przygotowali krótki program artystyczny, który był  zwieńczeniem pierwszego etapu edukacji szkolnej.

Gratulujemy wszystkim trzecioklasistom i życzymy im wielu sukcesów, nowych przyjaźni oraz radości na dalszej drodze edukacyjnej!