Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi


Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi przebiegło w wyjątkowo miłej i podniosłej atmosferze. Absolwenci zaprezentowali się z najlepszej strony, wykazując się świetnym zachowaniem, kulturą osobistą i dojrzałością. Dużo radości dostarczyła wszystkim zabawna część artystyczna przygotowana przez uczniów i wychowawców, która wywołała wiele uśmiechów wśród zgromadzonych gości. Nie zabrakło również wzruszających podziękowań skierowanych do nauczycieli, wychowawców oraz rodziców. Było to piękne i pełne emocji pożegnanie kolejnego rocznika absolwentów.