Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2023 – Konkurs dla uczniów klas 3!

W tym roku nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Akcja odbędzie się 17 listopada 2023 roku.

Chętni do udziału w konkursie zgłaszają się do Pana Łukasza Graczyka lub wychowawcy. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 listopada.

W naszej szkole w akcji biorą udział uczniowie klas 3. W ramach konkursu uczniowie będą będą rozwiązywać zadania testowe i układać „Karty Grabowskiego”.

To świetna okazja, aby poćwiczyć tabliczkę mnożenia i jednocześnie miło spędzić czas. Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału!

O akcji

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to coroczna akcja edukacyjna, której celem jest propagowanie nauczania-uczenia się matematyki poprzez zabawę.

Akcja cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W poprzednich edycjach wzięło łącznie udział ponad 4 miliony osób z ponad 35 tysięcy placówek edukacyjnych w Polsce i na świecie.

W naszej szkole

W naszej szkole akcja będzie przebiegać w następujący sposób:

• Uczniowie klas 1-3 przygotują karty z zadaniami z tabliczki mnożenia.
  • W dniu akcji uczniowie będą sprawdzać znajomość tabliczki mnożenia poprzez układanie „Kart Grabowskiego”.
  • Na koniec akcji uczniowie zostaną nagrodzeni za udział.

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 3 do udziału w akcji!

Regulamin ŚDTM pdf.

Więcej informacji TU.