Zawodniczki i zawodnicy Pogoni z wizytą w szkole

Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczecinie gościła w środę, 29 września, zawodniczki Pogoni Szczecin.

W spotkaniu z uczniami wzięli udział: Weronika Szymaszek, Alicja Dyguś, Natalia Radkiewicz oraz Wiktoria Bielecka wraz z byłymi piłkarzami Pogoni – Olgierdem Moskalewiczem i Bartoszem Ławą.

Zawodniczki Pogoni przeprowadziły z uczniami lekcję WF-u, w której nauczyły ich podstawowych elementów gry w piłkę nożną.

Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się również o codziennym życiu zawodniczek, o ich treningach i o tym, jak to jest grać w piłkę nożną na zawodowym poziomie.

Spotkanie zakończyło się autografami i pamiątkowymi zdjęciami.

Wizyta zawodniczek Pogoni w Szkole Podstawowej nr 2 w Szczecinie to świetna okazja dla uczniów do poznania ich idoli. Zawodniczki Pogoni to wzór do naśladowania dla młodych piłkarzy i piłkarek. Ich wizyta może zainspirować uczniów do uprawiania sportu i do spełniania swoich marzeń.

Serdecznie dziękujemy zawodniczkom Pogoni Szczecin za wizytę w naszej szkole!

#PogońSzczecin #Pogoń #Szczecin #SP2 #piłka #sport #gwiazdy