KONSULTACJE


NAUCZYCIEL PRZEDMIOT DZIEŃ I GODZINA SALA DZIEŃ II GODZINA SALA
Basarab Michał j. angielski środa 15:30 – 16:15 218 czwartek 15:30 – 16:15 218
Bielenis Milena j. polski poniedziałek 15:30 – 16:15 217 wtorek 13:30 – 14:30 215
Błoch Aleksandra j. włoski wtorek 14:30 – 16:20 306
Bryła Marek wych. fiz. czwartek 15:25
Dorna Beata matematyka wtorek 7:10 – 7:55 214 czwartek koło dla ksay VII 7:15 – 7:55 214
Dzikowska Anna matematyka czwartek 15:30 – 16:15 212 czwartek pr. z uczniem zdolnym 16:15 – 17:30 212
Gajdzińska Iwona j. polski wtorek 15:30 – 16:30
Gos Barbara j. angielski poniedziałek 15:30 – 16:15
Gos Robert j. angielski poniedziałek 17:15 – 18:00 wtorek 17:15 – 18:00
Górecki Wojciech muzyka/z. artyst. /wok piątek 15:30 – 16:15 017
Grabicki Przemysła wych. fiz. środa 16:30 – 17:30
Graczyk Łukasz religia czwartek 15:30 – 16:20 p.n. czwartek 18:00 – 19:45 p.pw.O
Gryglicka Adriana wych. fiz. wtorek 15:30 – 17:00 s. gim
Ismail Alina j. angielski czwartek kl 2d 15:30 – 16:15 211 czwartek 16:30 – 17:15 211
Janczak Małgorzata matematyka / fizyka poniedziałek 14:30 – 15:30 215 środa 7:10 – 8:00 215
Jeromin Konrad matematyka poniedziałek 16:30 – 17:15 307
Jesiotr Dorota j. polski czwartek 14:30 – 15:20 108 czwartek 16:30 – 17:20 108
Klik Sylwia historia środa konsultacje 14:30 – 15:30 208 środa koło historyczne 15:20 – 16:00 208
Konicka Mariola j. polski poniedziałek 14:40 – 16:20 207
Kowalczyk Sylwia biologia /geografia wtorek 15:25 – 16:10 208 sobota (rajd) 9:00 – 13:00
Kryk Małgorzata historia poniedziałek 15:25 – 16:10 308
ks. Sawicki Norbert religia czwartek 18:00 – 19:45 p.pw.O
Malewska Małgorzata j. polski poniedziałek (pr. z uczniem zdolnym) 14:30 – 15:25 poniedziałek kons. 15:30 – 16:20
Małkowska Barbara historia /wos wtorek 16:30 – 17:15 308 wtorek 15:35 – 16:20 308
Matusiewicz Agnieszka j. niemiecki środa 16:30 – 17:15 210
Michałek Marta j. włoski / biologia wł. czwartek 15:35 – 16:20 305
Nowak Anna biologia / fizyka wtorek 16:00 – 17:00 107
Olek Urszula biologia / edb środa 15:30 – 17:15 107
Pańczuk- Mura Sonia wos środa 15:30 – 16:15 017 16:30 – 17:30
Piccardi Anna j. włoski poniedziałek 15:30 – 16:30 306 poniedziałek projekt 16:30 – 17:00
Piernikowska Katarzyna matematyka poniedziałek 7:10 – 7:55 215 czwartek 15:35 – 16:20 307
Podbrzeska Ewa j. angielski czwartek 16:20 – 17:05 217
Skrodzka Renata wych. fiz. poniedziałek 15:20 – 16:15 s. gim
Skrodzki Dariusz wf poniedziałek 15:20 – 16:15 s. gim piątek 16:00 – 17:00 s
Stachiewicz Urszula chemia środa 15:30 – 17:00 310
Tańska Joanna j. angielski poniedziałek 15:30 – 16:20 211
Trusiło Milena j. włoski środa 15:35 – 16:20 306
Wilma Agnieszka j. angielski czwartek 15:35 – 16:30 305
Witkowski Adam j. niemiecki środa 16:25 – 17:10 211
Woźniak-Weychan Elżbieta j. angielski / historia poniedziałek 7:10 – 7:55 211
Wójcik Grzegorz wych,fiz. / edb środa 17:20 – 18:20
Zymek Beata chemia / matematyka poniedziałek 15:30 – 16:15 309