Szkolny Konkurs Recytatorski


Dnia 21 marca 2024 roku obchodziliśmy Światowy Dzień Poezji, święto ustanowione przez UNESCO jesienią 1999 roku. Z tej okazji w piątek 22 marca odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski „Cztery pory roku w poezji”. W zmaganiach wzięli udział uczniowie klas IV-VI SP nr 2. W gronie zwycięzców i osób wyróżnionych znaleźli się: Pola Tuszyńska, Antoni Mozołowski, Dmytro Khlopchek, Aleksandra Pilarska, Ignacy Maras i Kornelia Wilczek  z kl. 4a, Helena Karasińska z kl. 5b, Martyna Wierudzka i Alicja Foluszewska z kl. 6a. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Wszystkich uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w innych konkursach recytatorskich.

Nauczyciele języka polskiego

Zdjęcie przedstawia uczestników konkursu recytatorskiego.

Uczniowie z dyplomami po zakończonym konkursie recytatorskim

Konkurs recytatorskim Cztery pory roku