Razem zrobiliśmy dobro

Kiedy pomagamy Rodzinom w potrzebie, zmieniamy nie tylko ich życie, ale też często ich i nasz świat. Ze świata biedy na świat bezpieczniejszy, z możliwościami, świat, w którym patrzymy na innych z nadzieją, większą empatią i wrażliwością. Zmieniamy wiele małych światów, zmieniając w ten sposób nasz wspólny świat.

Jednym z tych światów to rodzina mamy z córką z Wałcza, która zmuszona jest mieszkać w Polsce, gdyż wojna w Ukrainie  uniemożliwiła  im życie w domu rodzinnym. Mąż i tata walczy na wojnie, więc same muszą sobie radzić w naszym kraju.  Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły mogliśmy sprawić, że chociaż na chwilę ich świat stał się bezpieczniejszy.

W imieniu rodziny dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc w naszym przedsięwzięciu.