Teatralne Mikołajki w 2b


Mikołajki w klasie 2b zaczęły się nietypowo, kolorowo i zagadkowo:

PO PIERWSZE – odwiedził nas MIKOŁAJKOWY ZAJĄCZEK,

PO DRUGIE – dzieci z naszej klasy oraz z zeróweczki, zostały zaproszone na PRZEDSTAWIENIE-NIESPODZIANKĘ, albowiem w naszej klasie działa amatorska grupa teatralna rodziców, która przygotowuje różnorakie inscenizacje dla dzieci. W zeszłym roku mieliśmy przyjemność obejrzeć online „Mikołajową opowieść”, a w tym roku – „Akademię Pana Kleksa”. Dzieci mogły podziwiać rodziców w roli aktorów, którzy wspaniale wcielili się w bajkowe postacie. Na próbach chętnie uczyli się swoich ról, tworzyli pomysłowe stroje, a „scenografia… to pierwsza klasa ”

PO TRZECIE – w dzień MIKOŁAJEK dzieci otrzymały wspaniałe prezenty, WIDEO WIADOMOŚĆ OD MIKOŁAJA i wiele… wiele drobiazgów.

 

PS

Kochani Rodzice!!!

Dziękujemy Wam za duże zaangażowanie w przygotowanie teatralnych produkcji, za poświęcony swój wolny oraz za efekt końcowy w postaci wysokiej klasy inscenizacji.

Udział w spektaklu dostarczył nam wielu wzruszeń i przeżyć, które na długo pozostaną w naszej pamięci i w naszych sercach.