Dzień Pluszowego Misia w klasie 2a


Każde zajęcia w naszej szkole niosą ze sobą możliwość odkrycia czegoś nowego, ale to, co miało miejsce podczas ostatnich zajęć z Panem Łukaszem, było naprawdę wyjątkowe. Nasz nauczyciel wprowadził uczniów w fascynujący świat ozobotów, niewielkich robotów edukacyjnych, które uczą programowania poprzez zabawę.

Ale to nie koniec niespodzianek! Tło dla naszych działań z ozobotami stanowiła książka „Pamiętnik Czarnego Noska”. To połączenie literatury z nowoczesną technologią dało niesamowite rezultaty i sprawiło, że zajęcia stały się nie tylko lekcją programowania, ale także kreatywnego myślenia.

Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy dzień stał się dla uczniów źródłem inspiracji nie tylko do dalszego eksplorowania tajników robotyki, ale także do odkrywania, jak technologia i literatura mogą współgrać ze sobą, tworząc niezapomniane edukacyjne doświadczenia.