Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych rocznik 2002-2004


Dwa medale naszych uczniów!!!

12.06.2018r. w Goleniowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa                  w Lekkiej Atletyce. W zawodach, prawo startu mieli zwycięzcy eliminacji powiatowych. Nasze Gimnazjum reprezentowali:

Dominik Brzozowski      300m kl. 2b

Damian Składanowski     110m ppł. kl. 3d

Kacper Bańkowski          wzwyż kl. 3d

Wojciech Pogorzelski      1000m kl. 3d

Po raz kolejny doskonale zaprezentowali się nasi uczniowie zdobywając dwa medale         w rywalizacji z najlepszymi zawodnikami w województwie zachodniopomorskim. Srebrny medal wywalczył Damian Składanowski  na dystansie 110m ppł. oraz brązowy Wojciech Pogorzelski w biegu na 1000m. Bardzo dobrze zaprezentowali się również pozostali uczniowie naszego gimnazjum. Kacper Bańkowski zajął IV miejsce w skoku wzwyż natomiast Dominik Brzozowski uplasował się na VI pozycji w biegu na 300m.

Gratulujemy !!!