Noc Naukowca tuż, tuż…


Noc Naukowca tuż, tuż…

Już w piątek, 13 kwietnia 2018 r., w naszej szkole odbędzie się coroczna impreza popularnonaukowa – NOC NAUKOWCA.

Fascynującą podróż do świata niezwykłych eksperymentów, naukowych doświadczeń i dobrej zabawy rozpoczynamy o godz. 20 : 00. W czasie jej trwania zatrzymamy się na chwilę na wielu przystankach, dowiemy się m. in. jak wyznaczyć objętość brył, jakie tajemnice kryje pole magnetyczne, dlaczego na powierzchni cieczy zachodzą dziwne zjawiska, co kryje świat pod lupą. Będziemy też poszukiwać wyjścia z komnaty tajemnic, leczyć nasze dusze śmiechem. Emocje w nas rozgrzeją zaproszony zespół muzyczny (niespodzianka!) i ciekawe filmy.

Czy jesteście gotowi na naukową przygodę? Są jeszcze wolne miejsca, więc nie zwlekajcie z zapisami i dopełnieniem formalności.