II miejsce w Szczecinie w kategorii szkół gimnazjalnych!!!

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZCZECIŃSKICH SZKÓŁ

II miejsce w Szczecinie w kategorii szkół gimnazjalnych!!!

15 listopada w Zespole Szkół Sportowych, w Szczecinie odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół naszego miasta za rok szkolny 2016/2017. Nagrody wręczano w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych. Na uroczystość przybyli m.in. wiceprezydent miasta p. Krzysztof Soska, wiceprzewodniczący komisji ds. edukacji p. Bazyli Baran, inspektor ds. sportowych w Wydziale Oświaty p. Grzegorz Janowski, dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego p. Wojciech Hopek, radni oraz zaproszeni dyrektorzy szczecińskich szkół a także nauczyciele wychowania fizycznego i uczniowie reprezentujący swoje szkoły. Nasza placówkę reprezentowali: dyrektor szkoły p. Mirosław Mika, nauczyciel wychowania fizycznego p. Dariusz Skrodzki oraz uczniowie Kacper Bańkowski (3d) i Wojciech Pogorzelski (3d).

Prezydent Miasta Szczecin p. Piotr Krzystek dla najlepszych szkół przeznaczył środki finansowe (Im- 5000zł., II m- 3000 zł. IIIm-2000 zł.) na zakup sprzętu sportowego.

W gronie nagrodzonych, w kategorii szkół gimnazjalnych na drugim miejscu uplasowało się Gimnazjum nr 14. Gratulacje oraz czek o wartości 3000 zł. przyjęliśmy z ogromną radością.

Współzawodnictwo sportowe szkół jest sumą wyników z poszczególnych dyscyplin sportowych (rozgrywki o Mistrzostwo Szczecina). Zatem słowa uznania dla całego zespołu nauczycieli wychowania fizycznego za wspaniałe przygotowanie naszej młodzieży do rywalizacji z najlepszymi w Szczecinie. Sukcesy sportowe naszych uczniów są znane nie tylko społeczności szkolnej, ale również w mieście. Jesteśmy postrzegani jako szkoła, która wyśmienicie potrafi zagospodarować potencjał aktywności fizycznej swoich uczniów.

Gratulujemy uczniom, nauczycielom wf oraz gronu pedagogicznemu za umiejętność współpracy w celu osiągania wspólnych sukcesów.