Gryfuś i przyjaciele


W ramach projektu ,,Gryfuś i przyjaciele” naszych najmłodszych uczniów odwiedzili policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. W trakcie pogadanki omówiono z dziećmi zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Każdy uczeń otrzymał także ,,Elementarz Zasad Bezpieczeństwa”. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a uczniowie zaciekawieni pracą policjanta i zmotywowani wizytą gości w szkole, chętnie wzięli udział w konkursie plastycznym pod nazwą ,,Dzielnicowy, policjant któremu ufam”, organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie we współpracy ze Stowarzyszeniem ,,SOS dla rodziny”. Uczniowie przygotowali makiety według własnych pomysłów oraz wykonali kolorowe rysunki. Trzymamy kciuki za wyniki konkursu!

Wychowawczyni klasy: Julita Świerczyńska

IMG_4961IMG_4962IMG_5260IMG_4965 

IMG_4963IMG_5275IMG_5258IMG_4966