Podłącz książkę

projekt-regulamin-i-zadania pdf.

WYJŚCIE DO BIBLIOTEKI

24.10. klasa 0 udała się na wycieczkę do Filii nr 43 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie. Podczas spotkania dzieci miały okazję zapoznać się z pracą bibliotekarza oraz procesem wypożyczania książek. Wyjście do biblioteki związane było również z realizacją jednego z zadań projektu „Podłącz książkę”, w którym kl. 0 w tym roku bierze udział.

Po powrocie do szkoły dzieci wykonały kolejną część zadania, jakim było stworzenie grupowej biblioteki.

Fotorelacje z kolejnych działań realizowanych w ramach projektu „Podłącz książkę” będzie można znaleźć w jednej z zakładek na stronie naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że nasze działania będą inspiracją i motywacją dla wielu dzieci i rodziców do wspólnego spędzania czasu przy książce. Bo jak powiedziała kiedyś Wisława Szymborska – „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.