Kwaterowanie mieszkańców w dniu 3 września 2023 roku (niedziela) od godziny 17.00 – 20.00   W godzinach 17.00 – 18.30 będą kwaterowani uczniowie po raz pierwszy rozpoczynający pobyt w internacie, –  spotkanie z rodzicami wychowanków przyjętych  po raz pierwszy godzina 18.00; – w dniu zakwaterowania mieszkaniec powinien mieć ze sobą […]

Kwaterowanie mieszkańców w dniu 3 września 2023 roku (niedziela) od ...


Dnia 18.04.2023 r. odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystów – absolwentów internatu. Było to spotkanie pełne uśmiechu, dobrych życzeń i podziękowań. Mamy nadzieję, że wszyscy będą miło wspominać czas przeżyty w internacie.


Kolejne wsparcie Paczki dla bohatera. Tym razem wychowankowie internatu przy ZSO4 wykonali dla żołnierzy, weteranów i kombatantów kartki wielkanocne z życzeniami.Konkurs na stroik świąteczny z okazji Świąt Wielkanocnych.

Konkurs


Dnia 08.02.2023 chłopcy z naszego internatu wzięli udział w Turnieju piłkarskim szczecińskich burs i internatów organizowanym przez Bursę Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie. Nasi wychowankowie dzielnie walczyli do końca pomimo trudnego losowania i wielu mocnych ekip!!! Tym razem jednak nie udało się wyjść z grypy, by powalczyć o puchary.


Bal karnawałowy w internacie. Młodzież przebrała się za różne postacie i świetnie bawiła się na dyskotece!!!

Bal karnawałowy w internaciePrzed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie SP 2 i młodzież internatu przy ZSO4 przyłączyli się do akcji „Paczka dla Bohatera”. Zbieraliśmy żywność i i kosmetyki dla kombatantów, weteranów i żołnierzy walczących na frontach II wojny światowej. Otrzymaliśmy podziękowanie i statuetkę.

Paczka dla Bohatera


Podziękowanie od dzieci i wychowawców z Centrum Opieki nad Dzieckiem za przekazanie upominków świątecznych zebranych przez młodzież internatu.


Nie znam człowieka, który nie darzy swoich dziadków wielkim uczuciem. Troszcząc się o naszych seniorów w szkole postanowiliśmy przeprowadzić akcję upowszechniania karty informacyjnej E.M.I., w której należy umieścić najważniejsze informacje na temat historii chorobowej seniora. Koperty umieszcza się w pobliżu lodówek. Więcej informacji na stronie internetowej  TU. Koperta Życia to […]

Dzień Babci i DziadkaW internecie została zorganizowana poczta świąteczna w formie papierowych „bombek” przypinanych do nadrukowanej na płótnie choinki.  Każdy mógł przypiąć do naszej „choinki”  życzenia świąteczne dla kogo tylko chciał z mieszkańców i pracowników internatu. Szybko choinka zapełniła się „bombkami” z życzeniami i stała się symbolem świątecznego nastroju i dziele się z […]

Poczta świąteczna w internacie