W okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy został przeprowadzony konkurs na stroik świąteczny. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać dowolny stroik. Ozdoba mogła być wykonana w dowolnej technice i z dowolnych materiałów. Na konkurs wpłynęło dużo pięknych, różnorodnych i starannie wykonanych prac.

Konkurs „Stroik Świąteczny”


W kwietniu 2022 roku w kawiarence internatu odbyło się skromne pożegnanie absolwentów. Z racji obostrzeń żegnaliśmy młodzież w małych grupach co nie przeszkodziło sympatycznie spędzić czas przy herbacie i słodkościach. Na pożegnanie każdy wychowanek otrzymał tablo ze zdjęciami wszystkich mieszkańców kończących pobyt.

Pożegnanie absolwentów


Jak co roku w internacie ZSO Nr 4 odbyła się zbiórka karmy dla zwierząt, która została przekazana do Szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Zbiórka karmy dla zwierząt
W okolicach Świąt Bożego Narodzenia mieszkańcy internatu przeprowadzili zbiórkę rzeczy dla dzieci z Salezjańskiego Domu Dziecka w Szczecinie. W paczkach znajdowały się głównie słodycze i symboliczne zabawki. W podziękowaniu za dary otrzymaliśmy od dzieci piękny własnoręcznie wykonany obrazek.

Paczka dla dzieci z Domu Dziecka


Mieszkańcy Internatu ZSO Nr 4 dołączyli do akcji „Zbiórka dla Ukrainy”, której celem było zebranie najpotrzebniejszych rzeczy dla osób które uciekły przed wojną.

Dary dla UkrainyKwaterowanie mieszkańców w dniu 31 sierpnia 2021 roku (wtorek). W związku z pandemią COVID-19 i koniecznością zachowania dystansu społecznego kwaterowanie do internatu odbędzie się na określonych zasadach. Wychowanek do budynku będzie mógł wejść tylko z jedną osobą towarzyszącą (rodzic / opiekun prawny). 1. W godzinach 16.00 – 18.00 będą kwaterowani […]

Kwaterowanie mieszkańców


ZASADY REKRUTACJI DO INTERNATU ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 W SZCZECINIE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 HARMONOGRAM REKRUTACJI DO INTERNATU ZSO Nr 4 27.07 – 12.08 Składanie wniosków o przyjęcie do internatu wraz z wymaganymi załącznikami. Komplet dokumentów bez zaświadczenia o przyjęciu do szkoły należy przesłać elektronicznie za pośrednictwem systemu naborowego […]

ZASADY REKRUTACJI DO INTERNATU ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 W ...
Spotkanie Wigilijne jest tradycją naszego internatu i stanowi ważny element wspólnego przebywania ze sobą. Ta szczególna uroczystość odbyła się 11 grudnia 2019 roku. Świąteczny nastrój podkreślił występ artystyczny wychowanków oraz wspólne kolędowanie. Następnie zebrani zasiedli do wieczerzy, na którą serwowane były tradycyjne potrawy wigilijne. Wieczór zakończył się wręczeniem przez świętego […]

Wigilia 2019