Dnia 20 marca 2024 roku w naszym internacie odbyła się Talentownia, czyli prezentacja talentów i pasji wychowanków począwszy od piosenek po taniec i malarstwo!  Całość poprowadził i przygotował muzyczne Ireneusz Markowski! Dekoracją sali zajęła się Beata Muszyńska! Wszyscy spośród 16 uczestników Talentowni zostali nagrodzeni!


W dniu 12.02 w Internacie ZSO4 odbyły się zajęcia dotyczące zdrowego odżywiania.Zostały przeprowadzone przez Panią diabetolog.






Dnia 9 listopada odbyła się Uroczysta Wieczornica z okazji 105 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości – wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i recytowanie wierszy.

Obchody Święta Niepodległości w internacie




Z okazji Dnia Chłopaka w Naszym Internacie odbyło się Święto. Cała społeczność internacka została obdarowana słodkim upominkiem. Jak co roku uczciliśmy ten dzień zabawą integracyjną. Młodzież brała udział w różnych grach, konkursach zręcznościowych i sportowych. Wszyscy dobrze się bawili, a zwycięzcy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.  

Dzień Chłopaka


W internacie promowaliśmy zdrowe odżywianie świętując Dzień Jabłka.Młodzież mogła dowiedzieć się o właściwościach tego zdrowego owocu, skosztować i zdegustować jabłek prosto z sadu 😀

DZIEŃ JABŁKA W INTERNACIE



Kwaterowanie mieszkańców w dniu 3 września 2023 roku (niedziela) od godziny 17.00 – 20.00   W godzinach 17.00 – 18.30 będą kwaterowani uczniowie po raz pierwszy rozpoczynający pobyt w internacie, –  spotkanie z rodzicami wychowanków przyjętych  po raz pierwszy godzina 18.00; – w dniu zakwaterowania mieszkaniec powinien mieć ze sobą […]

Kwaterowanie mieszkańców w dniu 3 września 2023 roku (niedziela) od ...