Przez cały rok szkolny 2023/24 wychowankowie, pracownicy Internatu i ich rodziny zbierali nakrętki plastikowe na rzecz podopiecznych TOZ w Szczecinie. Uzbierano łącznie aż 58 kg. Otrzymaliśmy dyplom i dozgonną wdzięczność psiaków i kociaków z TOZu.

Zbiórka dla TOZ-u


W dniu 17 kwietnia 2024 roku, społeczność naszej szkoły zgromadziła się, by uczcić niezwykły moment – pożegnanie naszych ukochanych absolwentów internatu. To był czas pełen wzruszeń, refleksji i dumy. W atmosferze przepełnionej radością, ale także lekkim smutkiem, uczniowie, na których opiekę, edukację i wsparcie wychowawców internatu i pracowników administracji  mogli […]

Pożegnanie Absolwentów Internatu


Dnia 20 marca 2024 roku w naszym internacie odbyła się Talentownia, czyli prezentacja talentów i pasji wychowanków począwszy od piosenek po taniec i malarstwo!  Całość poprowadził i przygotował muzyczne Ireneusz Markowski! Dekoracją sali zajęła się Beata Muszyńska! Wszyscy spośród 16 uczestników Talentowni zostali nagrodzeni!W dniu 12.02 w Internacie ZSO4 odbyły się zajęcia dotyczące zdrowego odżywiania.Zostały przeprowadzone przez Panią diabetolog.


Dnia 9 listopada odbyła się Uroczysta Wieczornica z okazji 105 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości – wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i recytowanie wierszy.

Obchody Święta Niepodległości w internacie
Z okazji Dnia Chłopaka w Naszym Internacie odbyło się Święto. Cała społeczność internacka została obdarowana słodkim upominkiem. Jak co roku uczciliśmy ten dzień zabawą integracyjną. Młodzież brała udział w różnych grach, konkursach zręcznościowych i sportowych. Wszyscy dobrze się bawili, a zwycięzcy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.  

Dzień Chłopaka