Szkolny oddział przedszkolny

Zapraszamy do wzięcia udziału w dniu otwartym szkoły na platformie Zoom:

• 2 marca 2021 r. godzina 18:00 kliknij TUTAJ hasło: FHu7Am
  • 11 marca 2021 r. godzina 18:00 kliknij TUTAJ hasło: 7VWvEp

Terminy rekrutacji

Karta zgłoszenia

Informator dla rodziców

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Załącznik Nr 1 – oświadczenie o zatrudnieniu – uczeniu się w trybie dziennym dziennym

Załącznik Nr 2 – kontynuacja edukacji przedszkolnej przez rodzeństwo

Załącznik Nr 3 – zatrudnienie – uczenie się w trybie dziennym w pobliżu przedszkola – sp

Załącznik Nr 4 – zamieszkiwanie i płacenie podatku w Szczecinie

Załącznik Nr 5 – oświadczenie o zatrudnieniu

Załącznik Nr 6 – oświadczenie o obowiązkowych szczepieniach dziecka

Załącznik Nr 7 – oświadczenie o wielodzietności rodziny kandydata

Załącznik Nr 8 – oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka oraz niewychowywaniu żadnego dziecka wspólnie z jego rodzicem

Podstawowe zadanie zerówki opiera się na podążaniu za dzieckiem, wspieraniu harmonijnego rozwoju, w trosce o jego bezpieczeństwo i dobro. Grupa przedszkolna ma do dyspozycji przestrzenną sale, dostosowaną do potrzeb najmłodszych. Jest ona podzielona na kąciki zainteresowań, wyposażona w różnorodne zabawki i pomoce dydaktyczne, które zachęcają naszych podopiecznych do eksperymentowania, tworzenia, nauki i zabawy. Klasa wyposażona jest w tablicę multimedialną. Dzięki temu przedszkolaki mają szansę w różnorodny sposób eksplorować rzeczywistość oraz nabywać kompetencje informatyczne. W ramach zajęć odbywają się lekcje języka angielskiego oraz rytmika.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego fanpage na FacebookuTU.