Turniej rodzinny


Z okazji Dnia Dziecka, uczniowie
Szkoły Podstawowej nr 2 wzięli udział w turnieju rodzinnym piłki nożnej ” Rodzic + dziecko „. Na obiektach OCSiR przy ul. Romera było naprawdę gorąco, do turnieju zgłosiło się 15 zespołów dwuosobowych. Wszyscy zawodnicy mocno zaangażowali się we współzawodnictwo, nikt nie odpuszczał zarówno Ci młodsi jak i starsi. Na koniec został rozegrany mecz rodzice kontra dzieci, w którym kochani tatusiowie i mamusie musieli uznać wyższość swoich dzieci.
Celem turnieju była popularyzacja i upowszechnianie form aktywności ruchowej, wdrażanie do calożyciowej aktywności fizycznej, zacieśnienie więzi rodzinnych oraz integracja społeczności lokalnej, „Najważniejsza jest dobra zabawa”. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i słodką przekąskę.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka.
Dziękuję za zaangażowanie uczestnikom turnieju.
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator Turnieju Rodzinnego Piłki Nożnej
„Rodzic + dziecko”
Przemysław Grabicki