WIOSENNE BIEGI O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN


26.04. 2018 r.w Parku Kasprowicza  odbyła się cykliczna impreza: „Wiosenne Biegi o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin” w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Patronat Prezydenta Miasta nad imprezą powoduje, iż są to zawody bardzo poważnie traktowane przez wszystkie placówki oświatowe w naszym mieście.

Biegi rozgrywane są w formie rywalizacji sztafet. Drużyna składa się                    z 10–ciu uczniów  (w przypadku gimnazjum+SP kl. VII 5 dziewcząt i 5-ciu chłopców). Każdy  z uczestników ma do pokonania dystans ok. 500m.

 Tym razem nasi uczniowie zajęli IV lokatę.

 Skład reprezentacji gimnazjum:

Kubisiak Aleksandra

Tomaszewska Klara

Bogdzińska Julia

Pstrokońska Katarzyna

Smolska Aleksandra

Molak Karolina

Silny Mikołaj

Bańkowski Kacper

Pogorzelski Wojciech

Brzozowski Dominik

Białas Mateusz

Popowicz Marcel

Czerniak Piotr

Gratulujemy !!!