KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW


20.03. 2018r Miedzydzkolny Ośrodek Sportu zorganizował konkurs „Wiedzy o sporcie” dla uczniów szczecińskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczestnicy Konkursu rozwiązywali test z zakresu wiedzy: udział polskich olimpijczyków w Igrzyskach w  Pekinie, Vancouver, Londynie,  Soczi, Rio de Janeiro, Pjongczang, najwazniejsze wydarzenia w historii nowożytnych Igrzysk Olimpijskich, wybitne osiągnięcia Polaków na nowożytnych Igrzyskach Olimpijskich, udział szczecińskich olimpijczyków w nowożytnych Igrzyskach Olimpijskich, historia mistrzostw świata w piłce nożnej (nowe zagadnienie), symbolika i ceremoniał olimpijski, ogólna wiedza o sporcie, podstawowe zasady gry znanych dyscyplin sportowych: lekka atletyka, piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka,

higiena wysiłku fizycznego, zdrowy tryb.

Ogromny sukces odnieśli uczniowie naszej szkoły.

W kategorii szkół podstawowych i gimnazjum  I zespół w składzie:

Dominik Brzozowski, Michał Moroza z klasy 2b i Martyna Jaroszyńska z 3a zajął pierwsze miejsce a drugi zespół (Natalia Hejman, Antoni Walburg z klasy 2b, Wiktor Kołodziejczyk z klasy 7a) stanął na drugim stopniu podium.

W klasyfikacji indywidualnej uczniowie ZSO 4 zajęli pierwsze trzy miejsca

1. Dominik Brzozowski

2. Michał Moroza

3. Martyna Jaroszyńska

 Drużyny otrzymały dyplomy i puchary, zawodnicy którzy indywidualnie zajęli miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe (encyklopedie i przewodniki).

Gratulujemy uczniom zajęcia bardzo wysokich miejsc w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.