KONKURS FILMOWY „POSTAW NA SŁOŃCE”


Uczniowie naszej szkoły:

Jan Rosa, Wiktoria Wajs, Marcelina Dybińska, Rafał Zając, Mikołaj Zielski (z klasy 3b)
Wiktoria Baran, Zofia Wędzińska, Jagoda Worona, Malwina Niezgoda, Karolina Kaplita (z klasy 1LB)
Julia Żądło, Jakub Kamusiński, Mikołaj Szymkowiak, Wiktoria Wyskiel, Radek Mińko (klasa 1LC)
Kinga Wnuk, Nikola Kusio, Sandra Spicker, Wiktoria Kaczmarek i Zuzanna Szynkowska (z klasy 3LB)

biorą udział w Ogólnopolskim konkursie filmowym w ramach projektu „ Postaw na Słońce” Fundacji Banku Ochrony Środowiska. Celem projektu jest upowszechnianie wiedzy na temat korzyści środowiskowych i ekonomicznych jakie daje wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, a w szczególności ogniw fotowoltaicznych. W ramach konkursu filmowego uczniowie stworzyli krótkie reportaże promujące energię odnawialną.

Pierwszy etap konkursu przebiegł bardzo pomyślnie i naszym uczniom udało się zdobyć siódme (klasa 3B), dziewiąte (klasa 1LB), dwunaste (klasa 1LC) i piętnaste (klasa 3LB) miejsce w rankingu Ogólnopolskim. Przed nimi drugi etap: promocja filmu i głosowanie internautów. Poniżej przedstawiamy filmy konkursowe i prosimy gorąco o wsparcie dla naszych uczniów.

Z góry dziękujemy

Opiekun M. Janczak