Festyn z okazji Dnia Dziecka


29.05.2024 r.  w naszej szkole odbył się  festyn z okazji Dnia Dziecka. Wszystkie dzieci, te małe i te większe, mogły się poczuć wyjątkowo.

Na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. arena sumo, arena gladiatorów, byk rodeo, kule zorbingowe, bungeerun,spirala Bibera, snooker,  rozgrywki szachowe, zaplatanie warkoczyków, układanie kostki Rubika na czas.

Uczniowie wszystkich poziomów klas rywalizowali w licznych konkurencjach sportowych. Uczniowie klas 6 i 7 rywalizowali, grając w dwa ognie, uczniowie liceum grali w piłkę siatkową i piłkę nożną. Sporo emocji wzbudziła także rywalizacja w przeciąganiu liny.  Dodatkowo uczniowie mogli wziąć udział w indywidualnych potyczkach sportowych na wesoło. Uczniowie m.in. biegali na czas w  workach, rzucali ringo do celu czy strzelali na bramkę po kręciole.  Zwycięzcy, zarówno rozgrywek zespołowych jak i indywidualnych,  otrzymali nagrody.

Na spragnionych i złaknionych czekały smakołyki i przekąski: hot-dogi,  kiełbasa z grilla, popcorn i  pyszne ciasta, które zostały przygotowane przez rodziców.

Podczas festynu z okazji Dnia Dziecka rozstrzygnięto również konkurs rowerowy.  Honorowy patronat nad  konkursem  objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Olgierd Geblewicz. Pan Marszałek był również fundatorem  nagród. W imieniu społeczności szkolnej dziękujemy za okazane wsparcie również Szczecińskiemu Klubowi  Rowerowemu Gryfus.  Przygotowane nagrody sprawiły laureatom konkursu ogromną radość.

Festyn zaszczycili swoją obecnością goście m.in. Policjanci z Komisariatu Policji Pogodno, którzy znakowali chętnym uczniom rowery.  Dziękujemy, że byliście z nami w tym szczególnym dniu.

Zorganizowanie takiej imprezy nie byłoby możliwe bez wsparcia rodziców i Rady Rodziców. Dziękujemy za Wasza pomoc, zaangażowanie i życzliwość.