Jesteśmy w półfinale rozgrywek I klas szkół ponadpodstawowych w piłce nożnej chłopców w ramach Szczecińskiej Ligi z Klasą! 


Uczniowie naszej szkoły w dniu 11 kwietnia od g. 11:30 rywalizowali w turnieju kwalifikacyjnym do półfinałów.

W pierwszym meczu pewnie zwyciężyliśmy 6 do 3 z Zespołem Szkół Samochodowych. W drugim musieliśmy uznać wyższość zespołu z ZSEE, który zachował bardziej solidną grę w fazie defensywnej od nas, strzelając nam 4 bramki. Decydujący mecz rozegraliśmy z Technikum Ekonomicznym. Po zaciętej Pierwszej połowie przegrywaliśmy 1 do 0, lecz w drugiej odsłonie to my uspokoiliśmy grę i z minuty na minutę gra stawała się jednostronna, przy czym zdobywaliśmy gole na 1:1, 1:2, 1:3, 1:4. Dzięki temu cieszymy się z awansu do półfinałów mistrzostw Szczecina.
Wszystkim zespołom dziękujęmy za rywalizację, a naszym uczniom serdecznie gratulujemy!