,,Co KRAJ, to OByCZAJ”

Projekt ,,Co KRAJ, to OByCZAJ”, czyli Tydzień Międzykulturowy dobiegł końca.
Składamy serdeczne podziękowania wychowawcom, uczniom i rodzicom zaangażowanym w realizację tego wydarzenia.
Raz jeszcze dziękujemy zastępcy dyrektora szczecińskiego Domu Kultury Słowianin, panu Tomaszowi Pietrzykowskiemu, za wsparcie oraz współpracę na rzecz kultury!
Zapraszamy do obejrzenia filmu z Tygodnia Międzykulturowego, który odbywał się w marcu w Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi.
Na załączonym filmie widoczni są uczniowie klas młodszych prezentujący elementy kultury różnych krajów- taniec, śpiew, obyczaje, potrawy, historia…
Projekt ,,Co KRAJ, to OByCZAJ”, czyli Tydzień Międzykulturowy dobiegł końca.
W części drugiej zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystego podsumowania Tygodnia Międzykulturowego, które odbyło się w Domu Kultury ,,Słowianin”.
Na załączonym filmie widoczni są uczniowie klas młodszych prezentujący elementy kultury różnych krajów na scenie Domu Kultury ,,Słowianin”- taniec i śpiew.