Uczniowie SP2 w Szczecinie na Dniu Latawca


24 września 2023 r. uczniowie klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczecinie wzięli udział w Dniu Latawca na Lotnisku Dąbie zorganizowanym przez @Społem Szczecin. Uczniowie wraz z nauczycielami, Panią Julitą, Panią Kamilą i Panem Łukaszem przygotowali latawce w szkole i domu.

Dzień Latawca rozpoczął się od powitania uczniów przez organizatorów. Następnie dzieci miały okazję do uczestniczenia w zabawach i konkursach. W wolnej chwili każdy mógł posilić się i wzmocnić do dalszej zabawy.

Na lotnisku uczniowie mieli okazję podziwiać latawce wykonane przez inne dzieci. Mogli też wziąć udział w konkursie na najpiękniejszy latawiec. W konkursie wzięli udział uczniowie z różnych szkół z całego Szczecina.

Uczniowie SP2 zaprezentowali swoje latawce, które wykonane były z różnych materiałów, takich jak papier, płótno, poliester, czy plastik. Latawce były w różnych kształtach i kolorach.

Dzień Latawca to wspaniała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i wspólnej zabawy. Pogoda dopisała, więc wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się pięknym słońcem i przyjemną temperaturą. Uczniowie SP2 bardzo dobrze się bawili i z pewnością długo zapamiętają ten dzień.

#DzieńLatawca #SP2Szczecin #Latawce #LotniskoDąbie #Szkoła #SP2 #Dzieci #Zabawa