Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w XI Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi


Drodzy Uczniowie, Nauczyciele oraz Rodzice!

Z wielką radością witamy wszystkich w murach naszej szkoły z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024. Dnia 4 września otwieramy drzwi XI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi dla wszystkich chętnych do zgłębiania wiedzy, rozwoju osobistego oraz budowania niezapomnianych wspomnień.

Nasze liceum, znane z dbałości o wysoki standard nauczania i nieustannego dążenia do doskonalenia, jest gotowe na kolejny rok pełen wyzwań, sukcesów i niezapomnianych chwil. Szczególnie serdecznie chcemy powitać pierwszoklasistów – nowych członków naszej szkolnej społeczności. Wierzymy, że czas spędzony w naszej szkole będzie dla Was nie tylko źródłem wiedzy, ale także inspiracji i prawdziwych przyjaźni.

Przed nami wiele wyzwań, ale jesteśmy przekonani, że dzięki zaangażowaniu zarówno kadry pedagogicznej, jak i całej społeczności uczniowskiej, ten rok szkolny przyniesie wiele satysfakcji i sukcesów.

Życzymy wszystkim owocnych i pełnych pozytywnych wrażeń miesięcy nauki. Do zobaczenia w korytarzach szkolnych!