Nowy rok szkolny 2023/2024 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi


Drodzy Uczniowie, Nauczyciele oraz Rodzice!

Z wielkim entuzjazmem zaczynamy nowy rok szkolny w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi! Dnia 4 września 2023 r. nasze klasy znów zapełnią się śmiechem, ciekawością i chęcią do nauki.

Jest to szczególny czas zarówno dla pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją przygodę w naszej szkole, jak i dla starszych uczniów, którzy wracają do znajomych murów, by zdobywać kolejne szczeble edukacji.

Nasza szkoła, dzięki oddziałom dwujęzycznym, daje nie tylko solidne podstawy edukacyjne, ale także umożliwia rozwijanie umiejętności językowych na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym uczniom takie możliwości i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie sukcesy odniosą w tym roku szkolnym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa w życiu szkolnym, do korzystania z wszelkich oferowanych przez nas możliwości oraz do dzielenia się swoimi osiągnięciami z całą społecznością szkolną.

Niech ten rok szkolny będzie czasem pełnym odkryć, nauki i radości!