Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024

Drogie Nauczycielki i Nauczyciele, Drodzy Uczniowie i Pracownicy Szkoły,

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego składamy Wam serdeczne życzenia. Niech ten czas będzie pełen wyzwań, które przyniosą satysfakcję, przełomów, które będą źródłem dumy oraz chwil, które zostaną w pamięci na długo.

Nauczycielom życzymy cierpliwości, siły i pasji w przekazywaniu wiedzy. Niech Wasza praca przynosi radość i spełnienie, a relacje z uczniami będą źródłem wzajemnego szacunku i inspiracji.

Uczniom życzymy wielu sukcesów w nauce, ciekawości świata i determinacji w dążeniu do celów. Pamiętajcie, że każdy błąd to lekcja, a każdy sukces to krok do przodu.

Pracownikom szkoły dziękujemy za codzienną pracę na rzecz dobra całej społeczności szkolnej. Życzymy Wam satysfakcji z wykonywanych obowiązków oraz miłej atmosfery wśród kolegów i uczniów.

Niech ten rok szkolny będzie dla nas wszystkich czasem wzrostu, rozwijania pasji i realizacji marzeń. Razem twórzmy miejsce, gdzie każdy z nas będzie mógł się rozwijać i czuć się dobrze.