Przygoda z Robotyką w Laboratorium Przyszłości


We wrześniu 2022 roku zainaugurowaliśmy naszą przygodę z robotyką. Kluczową rolę w tym przedsięwzięciu odegrały elektroniczne żuczki, nazywane Skribotami, które zdobyliśmy dzięki programowi „Laboratoria Przyszłości”.
Pierwszym krokiem w naszej podróży po świecie robotyki był montaż tych innowacyjnych robotów edukacyjnych. Uczniowie, z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem, korzystając z dokładnej, krok po kroku instrukcji, składali robotyczne żuczki.
To fascynujące doświadczenie pozwoliło uczniom na praktyczne poznanie podstaw robotyki oraz rozpoczęcie przygody z nauką w sposób praktyczny i innowacyjny. Czekamy z niecierpliwością na kolejne etapy pracy z Skribotami i dalszy rozwój naszych młodych inżynierów w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.