Akcja „Szkoła pamięta”

Nasza szkoła dołączyła do tegorocznej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta”, której celem jest upamiętnianie ważnych rocznic, wydarzeń, postaci. W listopadzie wspominaliśmy zarówno bliskich zmarłych, jak i wielkie postacie historii. Uczniowie wykazali się kreatywnością na każdym etapie edukacyjnym. Na przykład, najmłodsi z klasy 0 i 2a śpiewali pieśni patriotyczne w szczecińskim Domu Kombatanta, uczniowie szkoły podstawowej tworzyli prezentacje o swoich przodkach, którzy żyli w burzliwej pierwszej połowie XX wieku, a licealiści w szczególnym sposób upamiętnili wielką polską uczoną.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami realizacji akcji w zakładkach „SP 2” i „XI LO” na naszej stronie.
Więcej TU