Dnia 9 listopada odbyła się Uroczysta Wieczornica z okazji 105 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości – wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i recytowanie wierszy.

Obchody Święta Niepodległości w internacieZ okazji Dnia Chłopaka w Naszym Internacie odbyło się Święto. Cała społeczność internacka została obdarowana słodkim upominkiem. Jak co roku uczciliśmy ten dzień zabawą integracyjną. Młodzież brała udział w różnych grach, konkursach zręcznościowych i sportowych. Wszyscy dobrze się bawili, a zwycięzcy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.  

Dzień ChłopakaW internacie promowaliśmy zdrowe odżywianie świętując Dzień Jabłka.Młodzież mogła dowiedzieć się o właściwościach tego zdrowego owocu, skosztować i zdegustować jabłek prosto z sadu 😀

DZIEŃ JABŁKA W INTERNACIE


Kwaterowanie mieszkańców w dniu 3 września 2023 roku (niedziela) od godziny 17.00 – 20.00   W godzinach 17.00 – 18.30 będą kwaterowani uczniowie po raz pierwszy rozpoczynający pobyt w internacie, –  spotkanie z rodzicami wychowanków przyjętych  po raz pierwszy godzina 18.00; – w dniu zakwaterowania mieszkaniec powinien mieć ze sobą […]

Kwaterowanie mieszkańców w dniu 3 września 2023 roku (niedziela) od ...


Dnia 18.04.2023 r. odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystów – absolwentów internatu. Było to spotkanie pełne uśmiechu, dobrych życzeń i podziękowań. Mamy nadzieję, że wszyscy będą miło wspominać czas przeżyty w internacie.Kolejne wsparcie Paczki dla bohatera. Tym razem wychowankowie internatu przy ZSO4 wykonali dla żołnierzy, weteranów i kombatantów kartki wielkanocne z życzeniami.


Konkurs na stroik świąteczny z okazji Świąt Wielkanocnych.

Konkurs


Dnia 08.02.2023 chłopcy z naszego internatu wzięli udział w Turnieju piłkarskim szczecińskich burs i internatów organizowanym przez Bursę Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie. Nasi wychowankowie dzielnie walczyli do końca pomimo trudnego losowania i wielu mocnych ekip!!! Tym razem jednak nie udało się wyjść z grypy, by powalczyć o puchary.Bal karnawałowy w internacie. Młodzież przebrała się za różne postacie i świetnie bawiła się na dyskotece!!!

Bal karnawałowy w internacie