Kwaterowanie mieszkańców w dniu 31 sierpnia 2022 roku (środa) od godziny 17.00 – 20.00   W godzinach 17.00 – 19.00 będą kwaterowani uczniowie po raz pierwszy rozpoczynający pobyt w internacie, –  spotkanie z rodzicami wychowanków przyjętych  po raz pierwszy godzina 18.00, – w dniu zakwaterowania mieszkaniec powinien mieć ze sobą […]

Kwaterowanie mieszkańców w dniu 31 sierpnia 2022 roku (środa) od ...


W okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy został przeprowadzony konkurs na stroik świąteczny. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać dowolny stroik. Ozdoba mogła być wykonana w dowolnej technice i z dowolnych materiałów. Na konkurs wpłynęło dużo pięknych, różnorodnych i starannie wykonanych prac.

Konkurs „Stroik Świąteczny”


W kwietniu 2022 roku w kawiarence internatu odbyło się skromne pożegnanie absolwentów. Z racji obostrzeń żegnaliśmy młodzież w małych grupach co nie przeszkodziło sympatycznie spędzić czas przy herbacie i słodkościach. Na pożegnanie każdy wychowanek otrzymał tablo ze zdjęciami wszystkich mieszkańców kończących pobyt.

Pożegnanie absolwentówJak co roku w internacie ZSO Nr 4 odbyła się zbiórka karmy dla zwierząt, która została przekazana do Szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Zbiórka karmy dla zwierzątW okolicach Świąt Bożego Narodzenia mieszkańcy internatu przeprowadzili zbiórkę rzeczy dla dzieci z Salezjańskiego Domu Dziecka w Szczecinie. W paczkach znajdowały się głównie słodycze i symboliczne zabawki. W podziękowaniu za dary otrzymaliśmy od dzieci piękny własnoręcznie wykonany obrazek.

Paczka dla dzieci z Domu DzieckaMieszkańcy Internatu ZSO Nr 4 dołączyli do akcji „Zbiórka dla Ukrainy”, której celem było zebranie najpotrzebniejszych rzeczy dla osób które uciekły przed wojną.

Dary dla Ukrainy


Kwaterowanie mieszkańców w dniu 31 sierpnia 2021 roku (wtorek). W związku z pandemią COVID-19 i koniecznością zachowania dystansu społecznego kwaterowanie do internatu odbędzie się na określonych zasadach. Wychowanek do budynku będzie mógł wejść tylko z jedną osobą towarzyszącą (rodzic / opiekun prawny). 1. W godzinach 16.00 – 18.00 będą kwaterowani […]

Kwaterowanie mieszkańców


ZASADY REKRUTACJI DO INTERNATU ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 W SZCZECINIE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 HARMONOGRAM REKRUTACJI DO INTERNATU ZSO Nr 4 27.07 – 12.08 Składanie wniosków o przyjęcie do internatu wraz z wymaganymi załącznikami. Komplet dokumentów bez zaświadczenia o przyjęciu do szkoły należy przesłać elektronicznie za pośrednictwem systemu naborowego […]

ZASADY REKRUTACJI DO INTERNATU ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 W ...