Wszyscy ludzie potrzebują miłości, przyjaźni i życzliwości. Przypomina o tym Dzień Świętego Walentego, czyli Walentynki. W naszym internacie bawiliśmy się 14 lutego. Były lubiane przez wszystkich konkursy, quiz, listy „walentynkowej poczty” i słodki serduszkowy poczęstunek.

Walentynki 2018


13 grudnia 2017 r. wychowankowie internatu wspólnie z kadrą pedagogiczną uczestniczyli w kolacji wigilijnej. Po kolacji odbyło się wspólne kolędowanie z zaproszonymi gośćmi i młodzieżą.

Wigilia 2017


06.12.2017 r. do młodzieży w Internacie przybył na saniach Święty Mikołaj wraz z dwiema Śnieżynkami i rozdawał prezenty . Aby je otrzymać trzeba było powiedzieć wierszyk albo zaśpiewać piosenkę.

Mikołajki 2017Wychowankowie naszego internatu poprzez liczne zabawy i wróżby andrzejkowe próbowali poznać swoją przyszłość. Wszyscy miło spędziliśmy czas, z nadzieją, że dobre wróżby się spełnią.

Andrzejki 2017


Z okazji Dnia Chłopaka w Internacie jak co roku miało miejsce uroczyste świętowanie tego dnia. Dziewczęta przygotowały swoich „chłopakom” mnóstwo niespodzianek i zabaw.

Dzien chłopaka 2017