Edukacja Morska W ramach Edukacji Morskiej, klasa 2c i 3c była na warsztatach w Centrum Żeglarskim. Dzieci żeglowały na Optimiscie, gdzie nauczyły się podstaw żeglarstwa oraz samodzielne pływały pod okiem instruktora. Na zdjęciach widnieją uczniowie podczas żeglowania.





