Wolontariusze ZSO 4 wznawiają działalność. Pomoc dla powodzian.

W roku szkolnym 2024/25 do wolontariuszy  XI L0 dołączyli uczniowie  Szkoły Podstawowej nr 2. I to najmłodsi wolontariusze byli przede wszystkim odpowiedzialni za organizację nowej inicjatywy w naszej szkole.

Jacek Janiak, Kawaler Orderu Uśmiechu 2013, w porozumieniu z niektórymi szczecińskimi szkołami  zaproponował  przeprowadzenie zbiórki artykułów szkolnych dla dzieci i młodzieży dotkniętych powodzią ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kawalerów Uśmiechu w Głuchołazach . Przystąpili do niej uczniowie ZSO 4, a w ramach akcji zebrano przede wszystkim:

– kredki, ołówki, pisaki, długopisy,

– bloki rysunkowe, techniczne, kolorowe,

– linijki, ekierki, cyrkle, nożyczki, temperówki,

– plakatowe, akwarelowe, pędzle,

– zeszyty, notesy,

– piórniki, plecaki.

W ramach pomocy powodzianom wolontariusze ZSO 4 dołączyli też do akcji Caritas,  zbierając środki czystości.

Akcje zakończyły się dużym powodzeniem.

Wszystkie zebrane dary zostały przekazane pokrzywdzonym.

Dziękujemy wszystkim za każdą okazaną pomoc.

Wolontariusze ZSO 4 wznawiają działalność. Pomoc dla powodzian.

– kredki, ołówki, pisaki, długopisy,

– bloki rysunkowe, techniczne, kolorowe,

– linijki, ekierki, cyrkle, nożyczki, temperówki,

– plakatowe, akwarelowe, pędzle,

– zeszyty, notesy,

– piórniki, plecaki.

Akcje zakończyły się dużym powodzeniem.

Wszystkie zebrane dary zostały przekazane pokrzywdzonym.

Dziękujemy wszystkim za każdą okazaną pomoc.