Pożegnanie Licealistów XI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi


W miniony piątek, 26 kwietnia 2024 roku, nasza społeczność szkolna zgromadziła się, by uczcić wyjątkowy moment – pożegnanie naszych drogich licealistów z XI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi. To był dzień pełen refleksji, radości i dumy.

W atmosferze napełnionej sentymentem, ale także optymizmem, uczniowie, którzy w ciągu lat swojej nauki w XI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi zdobywali wiedzę i doświadczenie, opuszczają mury szkoły, gotowi stawić czoła wyzwaniom dorosłego życia. Ich podróż edukacyjna była pełna wyzwań, ale dzięki własnej determinacji, wsparciu nauczycieli oraz przyjaźni kolegów i koleżanek, osiągnęli wiele imponujących sukcesów.

Podczas uroczystości pożegnalnej, społeczność szkolna wyraziła swoją wdzięczność i szacunek dla licealistów za ich zaangażowanie, pracowitość i poświęcenie. Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie podkreślali znaczenie ich wkładu w życie szkoły oraz inspirujący wpływ, jaki mieli na młodszych kolegów i koleżanki.

Licealiści, pełni emocji, podziękowali wszystkim za lata wspólnych doświadczeń, nauki i przyjaźni, które będą trwały na zawsze w ich sercach. Choć pożegnanie oznacza zakończenie jednego etapu, to otwiera drzwi do nowych możliwości i wyzwań, na które licealiści są gotowi z entuzjazmem i determinacją.

Niezapomniane chwile, uśmiechy, ale i łzy wzruszenia, towarzyszyły podczas wspólnego spotkania pożegnalnego, gdzie licealiści mieli okazję podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do ich rozwoju i doświadczeń w szkole.

Mimo że zakończenie jest momentem pełnym mieszanych uczuć, to jest także czasem radości z osiągnięć i nadziei na przyszłość. Abiturienci  wychodzą ze szkoły z bagażem wiedzy, doświadczeń oraz przyjaźni, gotowi na kolejne etapy swojej życiowej podróży.

Dziękujemy naszym uczniom  za wszystkie wspólne chwile, za ich pasję, zaangażowanie i poświęcenie. Życzymy im mnóstwa sukcesów, spełnienia marzeń oraz niezapomnianych przygód w dalszej drodze życiowej. Jesteśmy dumni z was wszystkich i zawsze będziecie częścią naszej szkolnej rodziny.

Niech każdy kolejny krok, który stawiacie na swojej drodze, prowadzi was do spełnienia i sukcesu.

Powodzenia, drodzy licealiści!