Pożegnanie Absolwentów Internatu


W dniu 17 kwietnia 2024 roku, społeczność naszej szkoły zgromadziła się, by uczcić niezwykły moment – pożegnanie naszych ukochanych absolwentów internatu. To był czas pełen wzruszeń, refleksji i dumy.

W atmosferze przepełnionej radością, ale także lekkim smutkiem, uczniowie, na których opiekę, edukację i wsparcie wychowawców internatu i pracowników administracji  mogli liczyć przez lata, wychodzą na świat gotowi na nowe wyzwania i przygody. Ich droga do tego momentu była wyboista, pełna wyzwań, ale dzięki determinacji, pasji i wsparciu społeczności szkolnej, osiągnęli wielkie sukcesy i zasłużenie zbliżają się do kolejnego etapu swojego życia.

Absolwenci internatu, wzruszeni i pełni wdzięczności, podziękowali za lata spędzone pod opieką wychowawców internatu. Ich wspomnienia z internatu stanowią niezatarte fragmenty ich młodości, które będą kształtować ich dalszą drogę życiową.

Mimo że pożegnanie jest momentem pełnym emocji, to jest także czasem nowych początków. Absolwenci wychodzą z internatu z bogatym doświadczeniem, gotowi na nowe wyzwania i przygody, które czekają na nich poza murami szkoły.

Dziękujemy naszym absolwentom za wszystkie wspólne chwile, za ich pasję, zaangażowanie i poświęcenie. Życzymy im wielu sukcesów, spełnienia marzeń oraz niezapomnianych przygód w dalszej drodze życiowej. Jesteśmy dumni z was wszystkich i zawsze będziecie częścią naszej szkolnej rodziny.

Niech każdy kolejny krok, który stawiacie na swojej drodze, prowadzi was do spełnienia i sukcesu. Powodzenia, drodzy absolwenci!