Życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy


Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Administracji, Pracownicy Obsługi, Rodzice, Uczniowie i Sympatycy Szkoły!

W okresie Świąt Wielkanocnych oraz nadchodzących wiosennych dni, Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim członkom społeczności szkolnej.

Niech te radosne święta będą dla Was czasem odpoczynku, spokoju oraz radości płynącej ze spotkań w gronie najbliższych. Niech nadchodząca wiosna przyniesie ze sobą nowe nadzieje, radość ze wspólnych działań oraz sukcesy w realizacji Waszych celów.

Dziękujemy Nauczycielom za Wasze poświęcenie, trud i zaangażowanie w kształtowanie młodych umysłów. Dziękujemy Pracownikom Administracji i Pracownikom Obsługi za codzienny wysiłek i profesjonalizm, który sprawia, że nasza szkoła działa sprawnie i efektywnie.

Rodzicom dziękujemy za zaufanie, wsparcie oraz zaangażowanie w edukację swoich dzieci. Wasza współpraca z nami jest nieoceniona i bardzo ceniona.

Uczniom życzymy nie tylko udanych świąt, ale również motywacji do nauki, ciekawości świata oraz sukcesów w osiąganiu swoich celów edukacyjnych. Pamiętajcie, że Wasza determinacja może przesunąć góry!

Sympatykom naszej szkoły dziękujemy za wsparcie oraz zaangażowanie w życie społeczności szkolnej. Wasza obecność i wsparcie dodają nam sił w dążeniu do doskonałości.

Niech te Święta będą dla Was pełne miłości, radości oraz nadziei na lepsze jutro.

Z wyrazami szacunku, Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4

Kartka z życzeniami świątecznymi