Uczniowie tworzyli dzieła sztuki z liści wydrukowanych w drukarce 3D


W ramach Laboratorium przyszłości, uczniowie klasy 4-5 mieli okazję wziąć udział w nietypowych zajęciach plastycznych. Wykorzystywali oni liście wydrukowane w drukarce 3D, aby stworzyć oryginalne dzieła sztuki.

Zajęcia rozpoczęły się od zapoznania uczniów z technologią druku 3D. Gdy liście były gotowe, uczniowie przystąpili do ich dekorowania. Wykorzystywali do tego różnego rodzaju materiały, takie jak farby, kredki, pastele czy pióra. Niektórzy uczniowie stworzyli abstrakcyjne obrazy, a inni postanowili przedstawić na liściach konkretne przedmioty lub postacie.

Prace uczniów były bardzo różnorodne i pomysłowe. Niektóre z nich były realistyczne, a inne bardziej abstrakcyjne. Wszystkie jednak zdumiewały swoją oryginalnością.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni z zajęć. Uważają, że było to bardzo ciekawe doświadczenie, które pozwoliło im nabyć nowych umiejętności.

Laboratorium przyszłości

Laboratorium przyszłości to projekt edukacyjny, którego celem jest rozwijanie kreatywności i umiejętności technicznych uczniów. W ramach projektu uczniowie mają okazję uczestniczyć w zajęciach z różnych dziedzin, takich jak robotyka, programowanie, druk 3D czy grafika komputerowa.