Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w SP nr 2: Edukacyjna zabawa i współpraca


Wspierając edukację i zabawę uczniów, Szkoła Podstawowa nr 2 zorganizowała wyjątkowe wydarzenie – Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Konkurs zgromadził aż 63 uczniów z klas 1-3, którzy wykazali się dużą wiedzą i zaangażowaniem.

Uczniowie podzieleni zostali na trzy grupy wiekowe. W ramach konkursu wykonywali testy, grali w interaktywne gry z wykorzystaniem Kart Grabowskiego oraz zadawali pytania z zakresu tabliczki mnożenia uczniom z XI Liceum Ogólnokształcącego.

Do pomocy w organizacji konkursu włączyli się uczniowie z liceum pod opieką wychowawcy Pani Katarzyny Jędrasik. Ich zaangażowanie sprawiło, że konkurs był nie tylko okazją do sprawdzenia wiedzy, ale także do nauki i współpracy między grupami wiekowymi.

Fundatorami atrakcyjnych nagród była Rada Rodziców przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4. To dzięki ich wsparciu uczestnicy konkursu mogli cieszyć się nie tylko udziałem w wydarzeniu, ale także atrakcyjnymi nagrodami.

Wszyscy uczestnicy, nauczyciele, pomocnicy, starsi uczniowie, fundatorzy nagród oraz ci, którzy przyczynili się do organizacji wydarzenia, wspólnie stworzyli wyjątkową atmosferę, która sprawiła, że Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia był nie tylko szkolnym wydarzeniem, ale fascynującą przygodą, którą warto dzielić się z innymi.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów w nauce matematyki!