Dzień Dziecka


1 czerwca  w Dniu Dziecka każdy z Nas może poczuć się wyjątkowo. Tego dnia Wszyscy czujemy się dziećmi „małymi i dużymi” i uczestniczymy we wspólnej zabawie, która sprawia radość.

Mogliśmy uczestniczyć między innymi w zajęciach z pierwszej pomocy przedmedycznej, zobaczyć jak wyposażona jest karetka, wojskowy rosomak, zmierzyć się w zapasach sumo, jak również w rozgrywce szachowej, posłuchać ciekawostek  o parkach krajobrazowych naszego województwa. Tego dnia w trakcie wielkiego show każdy na scenie mógł zaprezentować swój talent. Nie zabrakło również koncertu w wykonaniu szkolnego zespołu muzycznego.

Po ukończeniu zawodów sportowych wszyscy mogli zjeść hot-dogi, kiełbasy z grilla, popcorn i skosztować pyszne ciasta.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom, oraz zaproszonym gościom: Urząd Marszałkowski Zachodniopomorskie, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego, 12 Brygada Zmechanizowana, Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie, Pomorze Zachodnie, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie, Pomorskie Towarzystwo Ratownicze, Komisariat Policji Szczecin – Pogodno, Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego w Szczecinie, Studio Taneczno – Artystyczne RYTMIX Szczecin, Berserkers Team Junior – Mierzyn.

Więcej informacji na FB