SkriApp: Kolejny Krok w Przygodzie z Skribotami

Po ciężkiej pracy włożonej w montaż Skribotów nadszedł czas na nagrodę – możliwość sterowania tymi innowacyjnymi robotami. Uczniowie z zainteresowaniem zapoznali się z aplikacją SkriApp, która otworzyła przed nimi nowe możliwości interakcji z robotami.

Główną funkcją, którą nasi młodzi inżynierowie mieli okazję przetestować, jest tryb „Pilot” w SkriApp. Dzięki niemu, sterowanie Skribotami stało się intuicyjne i pełne zabawy, pozwalając uczniom na eksplorację potencjału tych robotów i rozwijanie swoich umiejętności w dziedzinie robotyki.

To kolejny ważny krok w naszej edukacyjnej przygodzie z robotami, a nasi uczniowie z niecierpliwością wyczekują kolejnych wyzwań i możliwości, jakie niesie ze sobą technologia Skribotów.