Konkurs na okładkę Konstytucji 3-go Maja rozstrzygnięty


Z okazji 230 rocznicy uchwalenie Konstytucji 3-go Maja w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny na projekt okładki Konstytucji. Wzięli w nim udział uczniowie klas 0-3 SP 2. Jest nam miło ogłosić listę zwycięzców: I miejsce – Marcelina Różek kl. 3b II miejsce- Wojciech Romaszko, Eryk Romaniuk, Oskar Ratajczak kl. 2 b III miejsce Marcel Pilarski kl.3a Nagrody zostały ufundowane przez współorganizatora konkursu – Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Szczecinie. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Dziękujemy również wychowawcom klas 0-3 za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu konkursu. Zapraszamy do obejrzenia filmu z powyższego projektu. Koordynatorki konkursu: Małgorzata Kryk Sonia Pańczuk -Mura.