Sukces w XV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Szczeciński Parnas”


16 listopada 2019 r. już po raz piętnasty w Teatrze Polskim w Szczecinie odbył się Wojewódzki Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości pisarzy Ziemi Szczecińskiej „Szczeciński Parnas”. Od początku nasza szkoła razem z SP 48 i Stowarzyszeniem Nauczycieli Polonistów współorganizuje ten konkurs. W tym roku wystartowały w nim trzy nasze uczennice: Izabela Sójka z kl. VIII a, Daria Górska z kl. I LAp i Gabriela Wasilewska z kl. LAg. Uczennice z kl. 1LAp pomagały w organizacji konkursu. Wzorowo spisaly się też debiutujące w roli prowadzących konkurs Daria górska, Daria Nowicka, Zuzanna Jeleniewska z kl. 1LAp

XV „Szczeciński Parnas” zakończył się dla naszej uczennicy, Darii Górskiej, sukcesem: otrzymała wyróżnienie szkół ponadpodstawowych

Gratulujemy!