DEBATA MŁODYCH

W dniu 09.10.2018 r.  w Auli Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego odbyła się

DEBATA MŁODYCH,

dotycząca dorobku ostatniego 100-lecia, o nieoczywistych drogach do niepodległości oraz o przyszłości Polski…

W finale brała udział młodzież ze szczecińskich liceów ogólnokształcących, aktywnym udziałem wykazała się również  publiczności.

XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi zajęło w debacie II miejsce.

Decyzją głosowania publiczności XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi zdobyło nagrodę publiczności.

Naszą szkołę reprezentowali: Amelia Macewicz z  kl.I LA, Robert Aleksanderek z kl. II LA, Aleksander Hus z kl. II LA , Krzysztof Zięba z kl. II LA, Kamil Klimczak z kl. II LA, Bartłomiej Nazaruk z kl. II LA.

W spotkaniu aktywnie uczestniczyli jako  publiczność i widzowie uczniowie klasy II LA i III LA.

Dziękujemy za wsparcie i dopingowanie!

Naszym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!