Czego chłopcy nie wiedzą o dziewczynach… czyli szkolny Dzień Chłopaka 2023


W dniu 2 października uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przygotowali obchody szkolnego Dnia Chłopaka. W tym roku miały postać quizu dotyczącego wiedzy o dziewczęcych sprawach. Chłopięce drużyny ze wszystkich klas oraz męskie drużyny nauczycieli zmierzyły się z kilkunastoma pytaniami na temat makijażu, komunikacji, piosenek i dziewczęcych zwyczajów. Nie było to proste zadanie, ale ostatecznie wśród klas pierwszych zwyciężyła klasa 1LG, natomiast wśród starszych klas wygrała 4LC. Zwycięzcom gratulujemy szerokiej wiedzy, a wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę!

Szczególne podziękowania dla organizatorek: Justyny, Lilianny i Oliwii z klasy 3LC oraz nagłośnieniowców Józefa i Szymona również z klasy 3LC pod wodzą pana Porębskiego.