„Znani na nieznanych ulicach”


        Dnia 12.06.2021 r. nauczycielki naszej szkoły p. Małgorzata Kryk i p. Sonia Pańczuk -Mura zorganizowały grę miejską ” Znani na nieznanych ulicach”. Uczniowie tym razem odkrywali uroki dzielnicy Pogodno. Celem gry było rozwiązanie zadań, które czekały na uczestników w punktach kontrolnych, znajdujących się na ulicach, noszących imię znanych postaci historycznych i pisarzy.
       Wielkie podziękowania od organizatorów dla Darii Górskiej, Dominiki Pawłowskiej , Marty Todorskiej i Oliwii Konarskiej za niesamowitą kreatywność w tworzeniu zadań.
      Zwycięzcami zostali:
I miejsce: drużyna Plejadon- Damian Potepa, Bartek Wieczorek, Kuba Malkowski
II miejsce: drużyna Rabusie – Zuzanna Kowal, Julia Kucharska, Alicja Pielecka
III miejsce: drużyna Yakuza- Ola Ługowska, Natalia Węgierek, Marysia Żygadło, Wiktoria Chomiak
Nagrody zostały ufundowane przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Szczecinie.