Zajęcia w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Nanotechnologii ZUT Klasy 2LB


Klasa 2LB    razem z Panią Beatą Zymek wybrała  się do Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii ZUT. Z przyjemnością wzięliśmy udział w zwiedzaniu wydziału i braniu czynnego udziału w zajęciach prowadzonych przez Panią  Doktor Karolinę Wenelską oraz studentów owej uczelni. Na zajęciach widzieliśmy dużo ciekawych eksperymentów i badań, które oczywiście mogliśmy następnie sami wykonać pod okiem studentów. Bardzo nam się podobało, nauczyliśmy się dużo nowych rzeczy bawiąc się przy tym przednio. Badania i eksperymenty odbywały się w nowym laboratorium z profesjonalnym sprzętem. Dzięki tym zajęciom mogliśmy użyć teorii w praktyce a także powtórzyć materiał, którego uczyliśmy się już w szkole. W imieniu całej klasy dziękujemy Pani Beacie Zymek za zorganizowanie nam tak ciekawych zajęć oraz Pani Profesor Karolinie Wenelskiej i jej studentom, którzy włożyli dużo pracy w zorganizowanie takich zajęć. Z niecierpliwością czekamy na następne takie wyjścia.

Klasa IILB