„Węgierskie akcenty Szczecina” – gra miejska


17 kwietnia 2021 odbyła się kolejna gra miejska zorganizowana przez p. Małgorzatę Kryk i Sonię Pańczuk -Mura. Tym razem uczniowie poszukiwali węgierskich akcentów w naszym mieście. W różnych miejscach Szczecina na graczy czekały niespodzianki i zadania.
Dzisiejsza zabawa, ze względu na ograniczenia związane z pandemią, miała zmienioną formę. Nie było wspólnego punktu startowego. Drużyny miały wyznaczone miejsce, z którego rozpoczynały zabawę, a następnie dowolnie realizowały zadania. W dzisiejszej grze wzięło udział 16 drużyn . Łączna liczba to 72 osoby- uczniowie XI LO, VII LO, I LO i szkoły podstawowej na Głębokiem. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i dotarli do mety.
Każdy z uczestników otrzymał drobne upominki, a zwycięskie drużyny otrzymały nagrody w postaci gry planszowej.
Wyniki:
I miejsce: Natalia Płuciennik, Wiktoria Kiernicka, Weronika Matusewicz
II miejsce: Zuzanna Jeleniewska, Anna Barnaś, Michał Kosmalski
III miejsce:Dominika Pawłowska, Oliwia Konarska, Daria Górska, Marta Todorska, Wiktoria Dubak, Oliwia Budnicka, Julia Żuk
Gratulujemy!!!
Gra była finansowana przez Instytut Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka. Współorganizatorem gry było stowarzyszenie Eko-Spol w Szczecinie.