SUKCES NASZYCH LICEALISTÓW. WYNIKI KONKURSU FILMOWEGO „POSTAW NA SŁOŃCE”

Uczniowie z klasy 1LC Julia Żądło, Jakub Kamusiński, Mikołaj Szymkowiak, Wiktoria Wyskiel i Radek Mińko zdobyli drugie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym „Postaw na Słońce”.
Tuż za nimi na trzecim miejscu uklasyfikowali się również uczniowie naszego Liceum Wiktoria Baran, Zofia Wędzińska, Jagoda Worona, Malwina Niezgoda, Karolina Kaplita z klasy 1LB.
W swoich reportażach młodzież promowała odnawialne źródła energii a w szczególności panele fotowoltaiczne. Droga do sukcesu była bardzo ciężka i kosztowała ich sporo wysiłku, ale UDAŁO SIĘ

Sukces osiągnęli również nasi gimnazjaliści: Jan Rosa, Wiktoria Wajs, Marcelina Dybińska, Rafał Zając i Mikołaj Zielski klasyfikując się na dziewiątym miejscu w rankingu ogólnopolskim.

Ale to jeszcze nie koniec naszej przygody z energią odnawialną! Czeka na nas odrębny etap a mianowicie głosowanie internautów. Serdecznie zapraszamy do głosowania na stronie www.filmeko.pl

Z góry dziękujemy

Opiekun M. Janczak