Międzyszkolne rozgrywki w piłce koszykowej chłopców z I klas licealnych w ramach Szczecińskiej Ligi z Klasą

Ruszyły międzyszkolne rozgrywki w piłce koszykowej chłopców z I klas licealnych w ramach Szczecińskiej Ligi z Klasą, organizowane przez Młodzieżowy Ośrodek Sportu.
W swoim pierwszym meczu, nasi uczniowie we własnej hali podejmowali drużynę z LO IX.  Z minuty na minutę, pierwszoklasiści rozkręcali się, zyskując coraz większą przewagę. Mecz zakończył się dla nas korzystnym wynikiem 80 do 31.
W naszych uczniach drzemie ogromny potencjał, dlatego cieszy fakt, że mogą oni rozwijać swoją sportową pasję oraz zdobywać doświadczenie meczowe, doskonaląc przy tym swoje umiejętności.
Następny mecz nasza koszykarska drużyna rozegra w dniu 8 kwietnia o g. 15:30, a przeciwnikiem i gospodarzem będzie zespół z LO XVI.